Wesnoth logo
Wesnoth Units database

Паладін

(image)

Найбільш доброчесні лицарі, Паладіни, присвячують свою силу служінню не королю і не короні, а самим ідеалам лицарства, честі і доброти. Вони можуть полягати в чиїй-небудь армії, але в першу чергу вони віддані своїм однодумцям: секретним орденам чернечого типу, для яких не існує політичних або культурних меж. Правителі іноді ставляться до них насторожено, оскільки вони настільки вірні, наскільки такими можуть бути найдоброчесніші васали. Тому недоброзичливці намагаються обчорнити і розпустити їх ордени, або (що є рідкістю) йдуть на обман, щоб змусити цих чесних воїнів служити собі.

Хоча паладіни зазвичай не такі грізні в бою, як Великі лицарі, що ведуть більшість армій, проте вони - першокласні воїни. Крім того, їх мудрість і віра дають цим ченцям-воїнам цікаві здібності: паладін володіє магічними та надприродніми здібностями, а більшість здатні лікувати та зцілювати соратників.

Спеціальні нотатки: Атака наскоком подвоює нанесену та отриману шкоду. Це не діє при ударі в стані оборони. Містична атака цього бійця завдає величезної шкоди магічним істотам і навіть деяку шкоду звичайним істотам. Цей боєць володіє основами зцілення.

Information

Просувається від: Лицар
Просувається до:
Ціна: 58
ЗД: 65
Рухи: 8
ДВ: 150
Level: 3
Тип: порядний
IDPaladin
Здібності: зцілює +4

Атаки (damage - count)

(image)меч
ближня
8 - 5
прихований
(image)спис
ближня
15 - 2
колючий
наскок

Опори

(icon) ріжучий20% (icon) колючий-20%
(icon) ударний30% (icon) вогнем0%
(icon) холодом0% (icon) прихований60%
 
(portrait)

Місцевість

Ціна ходу
МісцевістьЗахист
(icon) Болото420%
(icon) Глибока вода-0%
(icon) Гори-0%
(icon) Грибний гай420%
(icon) Замок140%
(icon) Ліс330%
(icon) Мерзлота230%
(icon) Мілка вода420%
(icon) Пагорби240%
(icon) Печера420%
(icon) Прибережний риф330%
(icon) Провалля-0%
(icon) Пісок230%
(icon) Рівнина140%
(icon) Село140%