Gümüş Büyücü

Seviye 3

 

Şuna terfi eder:

Şuna terfi eder: Kırmızı Büyücü

YP: 48  Bedel: 59  Hareket: Hizalama: tarafsız  TP: 100

Kabiliyetler: ışınlanma

Bir büyücünün çalışabileceği bir çok yol farkedilir bir şekilde farklı sonlara varır. Gümüş Büyücüler gerçeği birbirine bağlayan güçler üzerinde çalışmaya hayatlarını adamışlardır, hernasılsa başarmışlardır da, ve dünyanın gizemlerinin bir kimsenin hayal dahi edemeyeceğinden daha fazlasını açığa çıkarmışlardır. Sık sık bilge yada mistikerli arayanalr oalrak görülürler, Gümüş büyücülerin kendi benzerlerinin bile bilmediği bir ajanda ile hareket ederler. Kendilerini alana süren büyücüler birliğine yardımcı olsalarda, her nasılsa ilgisiz dururlar.
Aslında büyücüler arasında kendi düzenleri vardır, bu düzen benzerlerinden bazı gizemleri saklar. Bunlardan birisi bir kimsenin yürümeyle seyahat edemeyeceği mesafeleri kolayca alabilmeleridir. Gümüş düzenin üyeleri bu seyahat şeklinin çalışma prensiplerini diğer büyücülerle tartışmayı şiddetle reddeder, ve diğerleri nadir olarak onları gizlice takip edenlerse de, onlar bu işi yapmayı terk ederler, bu konusa asla bir daha konuşmazlar.
Özel Notlar : Gümüş Büyücünün menzilli saldırısı sihirseldir ve her zaman düşmanını vurmada yüksek orana sahiptir. Gümüş büyücüler sihirsel hasarların bütün türlerine karşı oldukça dirençlidir. Onlar iki kasaba arasında anında hareket edebilirler ama iki kasabada oyuncunun kontrolünde olmalı ve hedef kasaba boş olmalıdır.

unit help^Attacks

İsim Tip vuruşlar Menzil Özel
değnek darbe 7-2 yakın  
misilli ateş 9-4 menzilli sihirli 

Dirençler

pala 0%
soğuk 50%
ateş 50%
menzilli 20%
darbe 0%
delme 0%

Arazi ayarı

Arazi Hareket Savunma
Kale 1 60%
Kasaba 1 60%
Derin su 99 20%
Sığ su 3 20%
Çayır 1 40%
Orman 2 50%
Tepe 2 50%
Dağlar 3 60%
Bataklık 3 20%
Kum 2 30%
Mağara 2 40%
Kar 3 20%
Mantar korusu 2 50%
Uçurum 99 20%

Başa geri dön