Паладин

(image)

Найбільш доброчесні лицарі, Паладини, присвячують свою силу служінню не королю і не короні, а самим ідеалам лицарства, честі і доброти. Вони можуть полягати в чиїй-небудь армії, але в першу чергу вони віддані своїм однодумцям: секретним орденам чернечого типу, для яких не існує політичних або культурних меж. Правителі іноді ставляться до них насторожено, оскільки вони настільки вірні, наскільки такими можуть бути найдоброчесні васали. Тому недоброзичливці намагаються обчорнити і розпустити їх ордени, або (що є рідкістю) йдуть на обман, щоб змусити цих чесних воїнів служити собі.

Хоча паладини зазвичай не такі грізні в бою, як Великі лицарі, що ведуть більшість армій, проте вони — першокласні воїни. Крім того, їх мудрість і віра дають цим ченцям-воїнам цікаві здібності: паладин непереможний в бою з магічними та надприродніми створіннями, а більшість з них здатні лікувати та зцілювати соратників.

Special Notes: Using a charging attack doubles both damage dealt and received; this does not affect defensive retaliation. This unit’s arcane attack deals tremendous damage to magical creatures, and even some to mundane creatures. This unit is capable of basic healing. This unit has a defense cap on certain terrain types — it cannot achieve a higher defense rating on mixed terrains with such terrain types.

(portrait)

Information

Advances from: Лицар
Advances to:
Cost: 58
HP: 65
Moves: 8
XP: 150
Рівень: 3
Тип: порядний
Id: Paladin
Abilities: зцілює +4

Attacks (damage × count)

(image)меч
ближня
8 × 5
містичний
(image)спис
ближня
15 × 2
колючий
наскок

Опори

(icon) ріжучий20% (icon) колючий-20%
(icon) ударний30% (icon) вогнем0%
(icon) холодом0% (icon) містичний60%

Terrain

TerrainMovement CostDefense
(icon) Болото420%
(icon) Глибока вода0%
(icon) Гори0%
(icon) Грибниця420%
(icon) Замок140%
(icon) Ліс330%
(icon) Мерзлота230%
(icon) Мілка вода420%
(icon) Пагорби240%
(icon) Печера420%
(icon) Прибережний риф330%
(icon) Провалля0%
(icon) Пісок230%
(icon) Рівнина140%
(icon) Село140%
(icon) Фальшива пелена0%
Last updated on Wed Feb 21 02:53:35 2024.