Паладин

(image)

Найбільш доброчесні лицарі, Паладини, присвячують свою силу служінню не королю і не короні, а самим ідеалам лицарства, честі і доброти. Вони можуть полягати в чиїй-небудь армії, але в першу чергу вони віддані своїм однодумцям: секретним орденам чернечого типу, для яких не існує політичних або культурних меж. Правителі іноді ставляться до них насторожено, оскільки вони настільки вірні, наскільки такими можуть бути найдоброчесні васали. Тому недоброзичливці намагаються обчорнити і розпустити їх ордени, або (що є рідкістю) йдуть на обман, щоб змусити цих чесних воїнів служити собі.

Хоча паладини зазвичай не такі грізні в бою, як Великі лицарі, що ведуть більшість армій, проте вони — першокласні воїни. Крім того, їх мудрість і віра дають цим ченцям-воїнам цікаві здібності: паладин непереможний в бою з магічними та надприродніми створіннями, а більшість з них здатні лікувати та зцілювати соратників.

Спеціальні нотатки: Атака наскоком подвоює нанесену та отриману шкоду. Це не діє при ударі в стані оборони. Містична атака цього бійця завдає величезної шкоди магічним істотам і навіть деяку шкоду звичайним істотам. Цей боєць володіє основами зцілення. Цей боєць має поріг захисту на деяких типах місцевостей — на змішаних типах місцевості (які включають в себе ці місцевості) його захист не може перевищити цього порогу.

(portrait)

Information

Просувається з: Лицар
Просувається в:
Cost: 58
HP: 65
Moves: 8
XP: 150
Рівень: 3
Тип: порядний
Id: Paladin
Здібності: зцілює +4

Атаки (damage × count)

(image)меч
ближня
8 × 5
містичний
(image)спис
ближня
15 × 2
колючий
наскок

Опори

(icon) ріжучий20% (icon) колючий-20%
(icon) ударний30% (icon) вогнем0%
(icon) холодом0% (icon) містичний60%

Місцевість

МісцевістьЦіна ходуЗахист
(icon) Болото420%
(icon) Глибока вода0%
(icon) Гори0%
(icon) Грибниця420%
(icon) Замок140%
(icon) Ліс330%
(icon) Мерзлота230%
(icon) Мілка вода420%
(icon) Пагорби240%
(icon) Печера420%
(icon) Прибережний риф330%
(icon) Провалля0%
(icon) Пісок230%
(icon) Рівнина140%
(icon) Село140%
(icon) Фальшива пелена0%
Last updated on Wed May 11 02:27:04 2022.