Ельфійський лорд

(image)

Правонаступництво серед ельфійської знаті — це складний процес, що визначається рядом суворих обмежень. Майбутні лідери ельфів мають важке завдання — керувати трьома фракціями ельфійського суспільства: воїнами і лісниками, які захищають ліси, мирним цивільним, які зовсім не беруть участі в боях, і зведеної групи цілителів і містиків, які вивчають мистецтво магії. Здатність улагодити непорозуміння між цими фракціями та ефективно керувати своїми підданими вимагає значних особистих заслуг та глибокого розуміння всіх ельфів, будь то воїн, містик або пацифіст.

Багато ельфів з молодого віку починають тренуватися стріляти з лука та битися на мечах, особливо перспективних юнаків відповідного походження відбирають для навчання чарівниці, які освоїли містичні мистецтва. Оскільки чарівна природа магії більше дається ельфам жіночої статі, ніж чоловічої, то тільки найталановитіші навчаться стримувати мінливі шляхи магії та зв'язуватися з містичним світом. Ті ж, хто доведе свою особисту мужність і в фехтуванні, і в чаклунстві, мусять навчитися мудро застосовувати свої новоявлені сили. Насильницький конфлікт ніколи не слід сприймати легковажно, а можливість виграти битву не дає права її починати. Для більшості важко поєднати могутню бойову майстерність з дипломатичним самовладанням, але ті, хто зможе це зробити, отримають титул Лорда і стають наступним поколінням ельфійського керівництва.

Спеціальні нотатки: Цей боєць володіє магічними атаками, які завжди мають високу вірогідність враження противника. Містична атака цього бійця завдає величезної шкоди магічним істотам і навіть деяку шкоду звичайним істотам.

(portrait)

Information

Просувається з:
Просувається в: Верховний Лорд ельфів
Cost: 36
HP: 51
Moves: 6
XP: 120
Рівень: 2
Тип: нейтральний
Id: Elvish Lord
Здібності:

Атаки (damage × count)

(image)меч
ближня
8 × 4
ріжучий
(image)чарівний вогонь
дальня
7 × 3
містичний
магія

Опори

(icon) ріжучий0% (icon) колючий0%
(icon) ударний0% (icon) вогнем0%
(icon) холодом0% (icon) містичний-10%

Місцевість

МісцевістьЦіна ходуЗахист
(icon) Болото230%
(icon) Глибока вода0%
(icon) Гори360%
(icon) Грибниця250%
(icon) Замок160%
(icon) Ліс170%
(icon) Мерзлота230%
(icon) Мілка вода320%
(icon) Пагорби250%
(icon) Печера330%
(icon) Прибережний риф230%
(icon) Провалля0%
(icon) Пісок230%
(icon) Рівнина140%
(icon) Село160%
(icon) Фальшива пелена0%
Last updated on Wed Sep 21 02:26:46 2022.