Ельфійський месник / Ельфійська месниця

(image) (image)

Дивна назва ельфійські ‘месники’ походить від тактики, що її часто використовують ці майстри дальнього бою. Ворогові дають пройти крізь слабку оборону, а коли вслід за передовою лінією підходять вразливі загони, ці лучники скидають маскування і атакують, відрізуючи постачання і оточуючи противника одним точним ударом. Іноді це вважають формою помсти за їх полеглих в боях побратимів. Хоча їх задум і не такий, заперечувати це повністю теж не можна.

Навіть сильніше за інших ельфів, месники — частина лісного царства, вони витрачають більшість свого життя серед лісових істот та навчаються прихованим таємницям лісів. Будучи хранителями природи, ці ельфи схильні її досліджувати навіть за межами лісу, та відмінно пересуваються по нерівній місцевості, наприклад по горам та пустелям. Навіть на незнайомій місцевості ельфійські месники вже могутні вояки; а в себе вдома, серед дерев, вони майже невловимі, здатні вбивати ворогів з тіні майже безкарно. Саме через це їх бояться найбільше будь-яка армія, яка наважиться напасти на ліси, адже доводиться битися проти військ, які майже неможливо відстежити чи навіть побачити серед лісного листу. Усе це, разом з неможливістю контратаки, призводить до нищівної поразки.

Спеціальні нотатки: Compared to other elves, Elvish Avengers have superior movement and defense on sand, shallow water, and mountains. У лісі цей боєць може замаскуватися і стати невидимим для ворога до тих пір, поки ворог не стане поряд з ним, чи боєць не виявить себе атакою.

(portrait)
(portrait)

Information

Просувається з: Ельфійський лісник
Просувається в:
Cost: 53
HP: 55
Moves: 6
XP: 150
Рівень: 3
Тип: нейтральний
Id: Elvish Avenger
Здібності: засідка

Атаки (damage × count)

(image)меч
ближня
8 × 4
ріжучий
(image)лук
дальня
10 × 4
колючий

Опори

(icon) ріжучий0% (icon) колючий0%
(icon) ударний0% (icon) вогнем0%
(icon) холодом0% (icon) містичний-10%

Місцевість

МісцевістьЦіна ходуЗахист
(icon) Болото240%
(icon) Глибока вода0%
(icon) Гори260%
(icon) Грибниця250%
(icon) Замок160%
(icon) Ліс170%
(icon) Мерзлота230%
(icon) Мілка вода230%
(icon) Пагорби250%
(icon) Печера330%
(icon) Прибережний риф230%
(icon) Провалля0%
(icon) Пісок240%
(icon) Рівнина140%
(icon) Село160%
(icon) Фальшива пелена0%
Last updated on Wed Jun 29 02:27:27 2022.