Gümüş Büyücü

(image) (image)

Bir büyücünün çalışabileceği bir çok yol farkedilir bir şekilde farklı sonlara varır. Gümüş Büyücüler gerçeği birbirine bağlayan güçler üzerinde çalışmaya hayatlarını adamışlardır, hernasılsa başarmışlardır da, ve dünyanın gizemlerinin bir kimsenin hayal dahi edemeyeceğinden daha fazlasını açığa çıkarmışlardır. Sık sık bilge yada mistikerli arayanalr oalrak görülürler, Gümüş büyücülerin kendi benzerlerinin bile bilmediği bir ajanda ile hareket ederler. Kendilerini alana süren büyücüler birliğine yardımcı olsalarda, her nasılsa ilgisiz dururlar.

Aslında büyücüler arasında kendi düzenleri vardır, bu düzen benzerlerinden bazı gizemleri saklar. Bunlardan birisi bir kimsenin yürümeyle seyahat edemeyeceği mesafeleri kolayca alabilmeleridir. Gümüş düzenin üyeleri bu seyahat şeklinin çalışma prensiplerini diğer büyücülerle tartışmayı şiddetle reddeder, ve diğerleri nadir olarak onları gizlice takip edenlerse de, onlar bu işi yapmayı terk ederler, bu konusa asla bir daha konuşmazlar.

Özel Bilgiler: Gümüş Büyücüler sihirli yapılarına iyi uyum sağlamışlardır ve fiziksel olmayan saldırılara karşı dirençleri yüksektir. Bu birimin her zaman yüksek isabet şansına sahip sihirli saldırıları vardır.Bu birim tarafının sahip olduğu iki boş köy arasında ışınlanarak ve ışınlama sırasında sadece 1 HP kullanarak hareket edebilir.

(portrait)
(portrait)

Information

Şundan terfi eder: Kızıl Büyücü
Şuna terfi eder:
Cost: 59
HP: 48
Moves: 6
XP: 150
Seviye: 3
Yönelim: tarafsız
Id: Silver Mage
Yetenekler: ışınlanma

Saldırılar (damage × count)

(image)asa
yakın
7 × 2
darbe
(image)ışın
menzilli
9 × 4
ateş
sihirli

Dirençler

(icon) kesme0% (icon) delme0%
(icon) darbe0% (icon) ateş50%
(icon) soğuk50% (icon) gizemli20%

Arazi

AraziHareket BedeliSavunma
(icon) Bataklık320%
(icon) Dağlar360%
(icon) Derin Su0%
(icon) Donmuş320%
(icon) Düz140%
(icon) Kale160%
(icon) Kayalık Sahil230%
(icon) Kum230%
(icon) Köy160%
(icon) Mantar250%
(icon) Mağara240%
(icon) Orman250%
(icon) Sahte Örtü0%
(icon) Sığ Su320%
(icon) Tepeler250%
(icon) Yürünmez0%
Last updated on Wed Mar 15 02:34:10 2023.