Elf Beyi

(image)

Elf soyluları arasındaki silsile, bir dizi katı kısıtlama ile belirlenen oldukça iyi yapılandırılmış bir süreçtir. Elflerin gelecekteki liderleri, Elf toplumunun üç katmanlı yapısını yönetme görevini üstlenecektir: ormanları savunan savaşçılar ve korucular, savaşmaktan kaçan barışçıl siviller ve peri büyü sanatını inceleyen şifacılar ve gizemciler grubu. Bu hizipler arasındaki farkları uzlaştırmak ve etkili bir şekilde insanlarına liderlik edebilmek, savaşçı, mistik veya pasifist bile olsalar, önemli kişisel değerler olarak tüm elflerin derinlemesine anlaşılmasını gerektirir.

Birçok elf, genç yaştan itibaren okçuluk ve kılıç eğitimine başlar ve özellikle mistik sanatlarda ustalaşan Büyücülerden eğitim almak üzere uygun soy ağacına sahip ergen erkek çocuklar seçilir. Peri büyüsünün doğası dişi elflere, erkek elflere göre daha yakın geldiğinden, sadece yetenekli olanlar, peri büyüsünün değişken yapısını törpülemeyi ve kendilerini büyü dünyasına bağlamayı öğrenir. Kılıç kullanma ustalıklarını ve büyücülüklerini kanıtlayanlar, yeni güçlerini akıllıca kullanmayı öğrenmelidir, çünkü şiddet içeren çatışmalar asla hafife alınmamalıdır . Güçlü savaş kahramanlığını diplomatik kısıtlamayla uzlaştırmak çoğu zaman zordur ve bunu yapabilenlere Bey unvanı verilir ve Elf liderliğinin gelecekteki neslini oluştururlar.

Özel Bilgiler: Bu birimin her zaman yüksek isabet şansına sahip sihirli saldırıları vardır. Bu birimin gizemli saldırısı yarı ölülere ve hatta bazı yaratıklara karşı çok büyük hasarlar verir.

(portrait)

Information

Şundan terfi eder:
Şuna terfi eder: Elf Beylerbeyi
Cost: 36
HP: 51
Moves: 6
XP: 120
Seviye: 2
Yönelim: tarafsız
Id: Elvish Lord
Yetenekler:

Saldırılar (damage × count)

(image)kılıç
yakın
8 × 4
kesme
(image)peri ateşi
menzilli
7 × 3
gizemli
sihirli

Dirençler

(icon) kesme0% (icon) delme0%
(icon) darbe0% (icon) ateş0%
(icon) soğuk0% (icon) gizemli-10%

Arazi

AraziHareket BedeliSavunma
(icon) Bataklık230%
(icon) Dağlar360%
(icon) Derin Su0%
(icon) Donmuş230%
(icon) Düz140%
(icon) Kale160%
(icon) Kayalık Sahil230%
(icon) Kum230%
(icon) Köy160%
(icon) Mantar250%
(icon) Mağara330%
(icon) Orman170%
(icon) Sahte Örtü0%
(icon) Sığ Su320%
(icon) Tepeler250%
(icon) Yürünmez0%
Last updated on Wed Mar 22 02:33:01 2023.