Elf İntikamcı

(image) (image)

Elf İntikamcıların ilginç isimleri, bu usta korucular tarafından sıkça kullanılan bir taktikten gelir. Düşmanın bir savunmayı kırmasına izin verilir ve ön hattı savunmasız birlikler takip ettiğinden, bu okçular düşmanın arkasını çevirerek düşmanın tedarik hatlarını koşayca keserler. Bunu, zaman zaman savaşta kaybettikleri kardeşleri için bir intikam biçimi olarak yorumlarlar. Tasarımda temel bu olmasa bile yanlış da değil.

Diğer elflerinkine ek olarak İntikamcılar, ormanlar aleminin bir parçası olup zamanlarının çoğunu ağaçsı yaratıklar arasında yaşayarak ve ormandaki gizli sırları öğrenerek geçirir. Doğanın koruyucusu olarak, bu elfler, ormanların sınırlarının ötesinde bile doğayı keşfetme eğilimindedir ve dağlar ve çöller gibi zorlu arazileri aşmakta da ustadır. İntikamcılar bu gibi yabancı bölgelerde bile güçlü savaşçılar;dır. Ağaçlardaki evlerinde rahatsız edilemezler ve düşmanlarına misilleme şansı vermeyen gölgeler arasından öldürme yeteneğine sahipler.

Özel Bilgiler: Diğer elflerle karşılaştırıldığında, Elf İntikamcılar kumda, sığ suda ve dağlarda daha çeviktir. Bu birim ağaçlık alanlarda hemen yanında düşman birim olmadıkça ve saldırarak kendini açığa vurmadıkça düşman tarafından farkedilmez.

(portrait)
(portrait)

Information

Şundan terfi eder: Elf Orman Savaşçısı
Şuna terfi eder:
Cost: 53
HP: 55
Moves: 6
XP: 150
Seviye: 3
Yönelim: tarafsız
Id: Elvish Avenger
Yetenekler: pusu

Saldırılar (damage × count)

(image)kılıç
yakın
8 × 4
kesme
(image)yay
menzilli
10 × 4
delme

Dirençler

(icon) kesme0% (icon) delme0%
(icon) darbe0% (icon) ateş0%
(icon) soğuk0% (icon) gizemli-10%

Arazi

AraziHareket BedeliSavunma
(icon) Bataklık240%
(icon) Dağlar260%
(icon) Derin Su0%
(icon) Donmuş230%
(icon) Düz140%
(icon) Kale160%
(icon) Kayalık Sahil230%
(icon) Kum240%
(icon) Köy160%
(icon) Mantar250%
(icon) Mağara330%
(icon) Orman170%
(icon) Sahte Örtü0%
(icon) Sığ Su230%
(icon) Tepeler250%
(icon) Yürünmez0%
Last updated on Wed Mar 29 02:33:25 2023.