Peavõlur / Peavõluri tiitel antakse harilikult vaid eluaegse õppimise ja suurte saavutuste eest. Peavõlurid on sageli õpetajad või nõunikud neile, kel on piisavalt aru peas, et nende tarkust otsida. Paljudel on jõukad eestkostjad - see on kasuks mõlemale poolele, kuna peale aeg-ajalt vajatavate võlutrikkide või nõuannete annab see võlurile vabaduse segamatult uurida ja õppida. See on inimteadmiste suureks allikaks - siit tulevad teadused, filosoofia ja kunstid, mis aitavad maailmas ilu luua. Kuigi nad pole õppinud ühtki võitluskunsti, võib peavõlur vajaduse korral võtta kasutusele enda kunstide tõelise jõu - ja sellesse ei maksa kerglaselt suhtuda.

(image) (image)

Peavõluri tiitel antakse harilikult vaid eluaegse õppimise ja suurte saavutuste eest. Peavõlurid on sageli õpetajad või nõunikud neile, kel on piisavalt aru peas, et nende tarkust otsida. Paljudel on jõukad eestkostjad - see on kasuks mõlemale poolele, kuna peale aeg-ajalt vajatavate võlutrikkide või nõuannete annab see võlurile vabaduse segamatult uurida ja õppida. See on inimteadmiste suureks allikaks - siit tulevad teadused, filosoofia ja kunstid, mis aitavad maailmas ilu luua.

Kuigi nad pole õppinud ühtki võitluskunsti, võib peavõlur vajaduse korral võtta kasutusele enda kunstide tõelise jõu - ja sellesse ei maksa kerglaselt suhtuda.

Special Notes: Compared to other mages, Arch Mages have a higher resistance to ‘fire’ attacks. This unit has magical attacks, which always have a high chance of hitting an opponent.

(portrait)
(portrait)

Information

Advances from: Punane võlur
Advances to: Suurvõlur
Cost: 59
HP: 54
Moves: 5
XP: 220
Tase:3
Hoiak:ükskõikne
Id: Arch Mage
Abilities:

Attacks (damage × count)

(image)sau
lähirünnak
7 × 2
löök
(image)tulekera
kaugrünnak
12 × 4
tuli
võluväeline

Vastupanuvõimed

(icon) tera0% (icon) torge0%
(icon) löök0% (icon) tuli20%
(icon) külm0% (icon) müstiline20%

Terrain

TerrainMovement CostDefense
(icon) Fake Shroud0%
(icon) Fungus250%
(icon) Koobas240%
(icon) Küla160%
(icon) Künkad250%
(icon) Liiv230%
(icon) Loss160%
(icon) Lumi320%
(icon) Läbimatu0%
(icon) Madal vesi320%
(icon) Mets250%
(icon) Mäed360%
(icon) Rannakaljud230%
(icon) Soo320%
(icon) Sügav vesi0%
(icon) Tasandik140%
Last updated on Wed Mar 20 02:39:50 2024.