Stříbrný mág / Stříbrná magyně

(image) (image)

Mnoho cest, které si mág může zvolit ke svým studiím, vede k mnoha rozdílným cílům. Často považováni za mudrce či potulné mystiky, stříbrní mágové sledují cíle, které jsou nejasné i jejich vlastním kolegům. A i přes jejich pomoc magisteriu, které využívá jejich služeb na bitevním poli, zůstávají stříbrní mágové spíše stranou.

V podstatě se dá říct, že mají v řadách mágů svůj vlastní řád, který tají některé jejich dovednosti před ostatními kolegy. Jednou z nich je i schopnost překlenout velké vzdálenosti mnohem větší rychlostí, než by kdo dokázal pěšky. Členové řádu Stříbrných mágů se odmítají o svých schopnostech bavit s ostatními mágy a při vzácných příležitostech, kdy jiní mágové slídili po jejich práci, opustili toto snažení a nikdy více se o něm již nezmínili.

Stříbrní mágové jsou obvykle fyzicky zdatnější než jejich kolegové a použití jejich dovedností na bitevním poli je nepopiratelným přínosem – pokud je ale nejdříve někdo dokáže k akci přimět.

Special Notes: Silver Magi are well-attuned to their magical natures and are highly resistant to non-physical damage. This unit has magical attacks, which always have a high chance of hitting an opponent. This unit can use one move to teleport between any two empty villages controlled by its side.

(portrait)
(portrait)

Information

Advances from: Červený mág
Advances to:
Cost: 59
HP: 48
Moves: 6
XP: 150
Úroveň: 3
Příslušnost: neutrální
Id: Silver Mage
Abilities: teleportace

Attacks (damage × count)

(image)hůl
zblízka
7 × 2
úder
(image)střela
na dálku
9 × 4
oheň
magický

Odolnosti

(icon) čepel0% (icon) bodnutí0%
(icon) úder0% (icon) oheň50%
(icon) chlad50% (icon) nezemský20%

Terrain

TerrainMovement CostDefense
(icon) Falešné zahalení tmou0%
(icon) Hluboká voda0%
(icon) Hory360%
(icon) Houby250%
(icon) Hrad160%
(icon) Jeskyně240%
(icon) Kopce250%
(icon) Les250%
(icon) Močál320%
(icon) Mělká voda320%
(icon) Neprůchodný0%
(icon) Plochý140%
(icon) Pobřežní útes230%
(icon) Písek230%
(icon) Vesnice160%
(icon) Zmrzlý320%
Last updated on Wed Mar 20 02:39:19 2024.