Wesnoth logo
Wesnoth Units database

Hõbevõlur

(image) (image)

Erinevad teed, mida võlur võib õpingutes valida, võivad viia väga erinevate tulemusteni. Tihti tarkadeks või rändmüstikuteks peetud hõbevõlurite sihid on salapärased isegi nende kaaslastele. Ehki kasulikud enda ülematele, kes nende võimeid kasutavad, jäävad nad alati mõnevõrra omaette.

Tegelikult ongi neil võlurite seas omaenda vennaskond, mis hoiab oma saladused endale. Üks neist on kindlasti võime ületada suuri vahemaid palju kiiremini kui see oleks võimalik omal jalal. Hõbevõlurid keelduvad sellest teiste võluritega lähemalt rääkimast ning kui teistel ongi õnnestunud nende tegemistesse pilku heita, on nad need kohe katkestanud ning vaikinud.

Hõbevõlurid on kehaliselt teistest tugevamad ning nende võimed on lahinguvälja kahtlemata kasulikud - muidugi juhul, kui õnnestub veenda võlurit neid kasutama.

Erimärkused:Hõbevõlurid on eriti tugevad võlukunstis ja seeläbi võluväeliste rünnakutega raskesti haavatavad.Selle üksuse rünnakud on võluväelised ning nende tabamistõenäosus on alati kõrge.See üksus suudab üheainsa liikumissammuga jõuda ühest külast mistahes teise sõbralikku külla, kus pole juba teist üksust ees.

Eelmine tase: Punane võlur
Edutamise järel saab:
Maksumus:59
EP:48
Liikumine: 6
KP:150
Tase: 3
Hoiak:ükskõikne
IDSilver Mage
Võimed:ruumirändur
(image)sau
löök
7 - 2
lähirünnak
(image)tulenool
tuli
9 - 4
kaugrünnak
võluväeline
Vastupanuvõimed:
tera0%
torge0%
löök0%
tuli50%
külm50%
müstiline20%
MaastikLiikumiskuluKaitse
Koobas240%
Küla160%
Künkad250%
Liiv230%
Loss160%
Lumi320%
Läbimatu-0%
Läbimatu-0%
Madal vesi320%
Mets250%
Mäed360%
Rannakaljud230%
Seenesalu250%
Soo320%
Sügav vesi-0%
Tasandik140%