Wesnoth logo
Wesnoth Units database

Peavõlur
Peavõluri tiitel antakse harilikult vaid eluaegse õppimise ja suurte saavutuste eest. Peavõlurid on sageli õpetajad või nõunikud neile, kel on piisavalt aru peas, et nende tarkust otsida. Paljudel on jõukad eestkostjad - see on kasuks mõlemale poolele, kuna peale aeg-ajalt vajatavate võlutrikkide või nõuannete annab see võlurile vabaduse segamatult uurida ja õppida. See on inimteadmiste suureks allikaks - siit tulevad teadused, filosoofia ja kunstid, mis aitavad maailmas ilu luua. Kuigi nad pole õppinud ühtki võitluskunsti, võib peavõlur vajaduse korral võtta kasutusele enda kunstide tõelise jõu - ja sellesse ei maksa kerglaselt suhtuda.

(image) (image)

Peavõluri tiitel antakse harilikult vaid eluaegse õppimise ja suurte saavutuste eest. Peavõlurid on sageli õpetajad või nõunikud neile, kel on piisavalt aru peas, et nende tarkust otsida. Paljudel on jõukad eestkostjad - see on kasuks mõlemale poolele, kuna peale aeg-ajalt vajatavate võlutrikkide või nõuannete annab see võlurile vabaduse segamatult uurida ja õppida. See on inimteadmiste suureks allikaks - siit tulevad teadused, filosoofia ja kunstid, mis aitavad maailmas ilu luua.

Kuigi nad pole õppinud ühtki võitluskunsti, võib peavõlur vajaduse korral võtta kasutusele enda kunstide tõelise jõu - ja sellesse ei maksa kerglaselt suhtuda.

Erimärkused:Selle üksuse rünnakud on võluväelised ning nende tabamistõenäosus on alati kõrge.

Eelmine tase: Punane võlur
Edutamise järel saab: Suurvõlur
Maksumus:59
EP:54
Liikumine: 5
KP:220
Tase: 3
Hoiak:ükskõikne
IDArch Mage
Võimed:
(image)sau
löök
7 - 2
lähirünnak
(image)tulekera
tuli
12 - 4
kaugrünnak
võluväeline
Vastupanuvõimed:
tera0%
torge0%
löök0%
tuli20%
külm0%
müstiline20%
MaastikLiikumiskuluKaitse
Koobas240%
Küla160%
Künkad250%
Liiv230%
Loss160%
Lumi320%
Läbimatu-0%
Läbimatu-0%
Madal vesi320%
Mets250%
Mäed360%
Rannakaljud230%
Seenesalu250%
Soo320%
Sügav vesi-0%
Tasandik140%